Dane kontaktowe

Tel.: +48-602-312-588

Email: marcin.wlodarczyk@pru-konsultant.pl

Oddział

Białystok

Świętojańska 12A

15-082 Białystok

Tel.: +48 519 030 113

Email: bialystok@prudential.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

sobota: nieczynne

MARCIN WŁODARCZYK

Konsultant ds. Planowania Finansowego

Dlaczego warto się spotkać ze mną?

Razem z Klientem opracowujemy rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo jego rodzinie, firmie i jemu samemu. Rozmawiamy o tym tyle czasu, ile Klient potrzebuje, aby miał pewność, że posiada właściwą polisę. Na spotkaniu ze mną w ciągu 15 minut można to sprawdzić, a dalej zdecyduje już sam Kient.

Dlaczego ubezpieczenia?

W pewnym kraju jest opinia, że każdy szanujący się obywatel ma w portfelu 3 wizytówki. Swojego lekarza, swojego adwokata i swojego agenta ubezpieczeniowego. Chciałbym, aby moja wizytówka znalazła się w znacznej ilości portfeli, bo oferta Prudential jest prosta i przejrzysta z gwarancją, którą otrzymuje Klient na piśmie. Sam poszukiwałem takiego produktu, więc, już go posiadając, postanowiłem przekazać go również innym ludziom. Mnie rozwiązania Prudential przekonują, a ja nie oferuję czegoś, w co sam nie wierzę.

Kim jestem?

Moje wykształcenie to zarządzanie organizacjami i zasobami ludzkimi. Zajmowałem stanowiska, gdzie, oprócz sprzedaży, rekrutowałem i wdrażałem pracowników na nowe miejsca pracy, tworzyłem instruktaże i procedury. Ubezpieczenia pozwalają mi na dalszy rozwój, który oparty jest na kontaktach z ludźmi.

Zatem spotkajmy się !

Chcesz zabezpieczyć przyszłość Twoją lub najbliższych, mieć pieniądze na wyleczenie lub rehabilitację w razie zachorowania lub niezdolności do pracy, odłożyć na realizację marzeń, mieć własną, niezależną emeryturę - to sprawdź, co mogę dla Ciebie przygotować. Krótkie spotkanie na dobrej kawie nic nie kosztuje, ale może zmienić Twoje 20 lat. Warto mieć swojego doradcę.